Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM06:43
Zajezdnia06:44
Zamenhofa06:45
Wojska Polskiego06:47
Galeria Bałtycka06:49
Klonowa06:51
Jaśkowa Dolina06:52
Miszewskiego06:54
Politechnika06:55
Opera Bałtycka06:57
Traugutta06:58
Uniwersytet Medyczny06:59
Chodowieckiego07:00
Brama Oliwska07:01
Dworzec Główny
 
07:03
0 min.
 
Brama Wyżynna07:063 min.
 
Okopowa07:085 min.
 
Żabi Kruk07:096 min.
 
Chmielna07:107 min.
 
Akademia Muzyczna07:129 min.
 
Brama Żuławska07:1411 min.
 
Głęboka07:1613 min.
 
Przeróbka07:1815 min.
 
Lenartowicza07:2017 min.
 
Sucharskiego07:2118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy