Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM10:07
Zajezdnia10:08
Zamenhofa10:09
Wojska Polskiego10:11
Galeria Bałtycka10:13
Klonowa10:15
Jaśkowa Dolina10:16
Miszewskiego10:18
Politechnika10:19
Opera Bałtycka10:21
Traugutta10:22
Uniwersytet Medyczny10:23
Chodowieckiego10:24
Brama Oliwska10:25
Dworzec Główny
 
10:27
0 min.
 
Brama Wyżynna10:303 min.
 
Okopowa10:325 min.
 
Żabi Kruk10:336 min.
 
Chmielna10:347 min.
 
Akademia Muzyczna10:369 min.
 
Brama Żuławska10:3811 min.
 
Głęboka10:4013 min.
 
Przeróbka10:4215 min.
 
Lenartowicza10:4417 min.
 
Sucharskiego10:4518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy