Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM09:37
Zajezdnia09:38
Zamenhofa09:39
Wojska Polskiego09:41
Galeria Bałtycka09:43
Klonowa09:45
Jaśkowa Dolina09:46
Miszewskiego09:48
Politechnika09:49
Opera Bałtycka09:51
Traugutta09:52
Uniwersytet Medyczny09:53
Chodowieckiego09:54
Brama Oliwska09:55
Dworzec Główny
 
09:57
0 min.
 
Brama Wyżynna10:003 min.
 
Okopowa10:025 min.
 
Żabi Kruk10:036 min.
 
Chmielna10:047 min.
 
Akademia Muzyczna10:069 min.
 
Brama Żuławska10:0811 min.
 
Głęboka10:1013 min.
 
Przeróbka10:1215 min.
 
Lenartowicza10:1417 min.
 
Sucharskiego10:1518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy