Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM08:07
Zajezdnia08:08
Zamenhofa08:09
Wojska Polskiego08:11
Galeria Bałtycka08:13
Klonowa08:15
Jaśkowa Dolina08:16
Miszewskiego08:18
Politechnika08:19
Opera Bałtycka08:21
Traugutta08:22
Uniwersytet Medyczny08:23
Chodowieckiego08:24
Brama Oliwska08:25
Dworzec Główny
 
08:27
0 min.
 
Brama Wyżynna08:303 min.
 
Okopowa08:325 min.
 
Żabi Kruk08:336 min.
 
Chmielna08:347 min.
 
Akademia Muzyczna08:369 min.
 
Brama Żuławska08:3811 min.
 
Głęboka08:4013 min.
 
Przeróbka08:4215 min.
 
Lenartowicza08:4417 min.
 
Sucharskiego08:4518 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy