Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM20:54
Zajezdnia20:55
Zamenhofa20:56
Wojska Polskiego20:58
Galeria Bałtycka21:00
Klonowa21:02
Jaśkowa Dolina21:03
Miszewskiego21:05
Politechnika21:06
Opera Bałtycka21:08
Traugutta21:09
Uniwersytet Medyczny21:10
Chodowieckiego21:11
Brama Oliwska21:12
Dworzec Główny
 
21:14
0 min.
 
Brama Wyżynna21:173 min.
 
Okopowa21:195 min.
 
Żabi Kruk21:206 min.
 
Chmielna21:217 min.
 
Akademia Muzyczna21:239 min.
 
Brama Żuławska21:2511 min.
 
Głęboka21:2713 min.
 
Przeróbka21:2915 min.
 
Lenartowicza21:3117 min.
 
Sucharskiego21:3218 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy