Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM19:36
Zajezdnia19:37
Zamenhofa19:38
Wojska Polskiego19:40
Galeria Bałtycka19:42
Klonowa19:44
Jaśkowa Dolina19:45
Miszewskiego19:47
Politechnika19:48
Opera Bałtycka19:50
Traugutta19:51
Uniwersytet Medyczny19:52
Chodowieckiego19:53
Brama Oliwska19:54
Dworzec Główny
 
19:56
0 min.
 
Brama Wyżynna19:593 min.
 
Okopowa20:015 min.
 
Żabi Kruk20:026 min.
 
Chmielna20:037 min.
 
Akademia Muzyczna20:059 min.
 
Brama Żuławska20:0711 min.
 
Głęboka20:0913 min.
 
Przeróbka20:1115 min.
 
Lenartowicza20:1317 min.
 
Sucharskiego20:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy