Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM17:56
Zajezdnia17:57
Zamenhofa17:58
Wojska Polskiego18:00
Galeria Bałtycka18:02
Klonowa18:04
Jaśkowa Dolina18:05
Miszewskiego18:07
Politechnika18:08
Opera Bałtycka18:10
Traugutta18:11
Uniwersytet Medyczny18:12
Chodowieckiego18:13
Brama Oliwska18:14
Dworzec Główny
 
18:16
0 min.
 
Brama Wyżynna18:193 min.
 
Okopowa18:215 min.
 
Żabi Kruk18:226 min.
 
Chmielna18:237 min.
 
Akademia Muzyczna18:259 min.
 
Brama Żuławska18:2711 min.
 
Głęboka18:2913 min.
 
Przeróbka18:3115 min.
 
Lenartowicza18:3317 min.
 
Sucharskiego18:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy