Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM17:36
Zajezdnia17:37
Zamenhofa17:38
Wojska Polskiego17:40
Galeria Bałtycka17:42
Klonowa17:44
Jaśkowa Dolina17:45
Miszewskiego17:47
Politechnika17:48
Opera Bałtycka17:50
Traugutta17:51
Uniwersytet Medyczny17:52
Chodowieckiego17:53
Brama Oliwska17:54
Dworzec Główny
 
17:56
0 min.
 
Brama Wyżynna17:593 min.
 
Okopowa18:015 min.
 
Żabi Kruk18:026 min.
 
Chmielna18:037 min.
 
Akademia Muzyczna18:059 min.
 
Brama Żuławska18:0711 min.
 
Głęboka18:0913 min.
 
Przeróbka18:1115 min.
 
Lenartowicza18:1317 min.
 
Sucharskiego18:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy