Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM06:13
Zajezdnia06:14
Zamenhofa06:15
Wojska Polskiego06:17
Galeria Bałtycka06:19
Klonowa06:21
Jaśkowa Dolina06:22
Miszewskiego06:24
Politechnika06:25
Opera Bałtycka06:27
Traugutta06:28
Uniwersytet Medyczny06:29
Chodowieckiego06:30
Brama Oliwska06:31
Dworzec Główny
 
06:33
0 min.
 
Brama Wyżynna06:363 min.
 
Okopowa06:385 min.
 
Żabi Kruk06:396 min.
 
Chmielna06:407 min.
 
Akademia Muzyczna06:429 min.
 
Brama Żuławska06:4411 min.
 
Głęboka06:4613 min.
 
Przeróbka06:4815 min.
 
Lenartowicza06:5017 min.
 
Sucharskiego06:5118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy