Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM17:16
Zajezdnia17:17
Zamenhofa17:18
Wojska Polskiego17:20
Galeria Bałtycka17:22
Klonowa17:24
Jaśkowa Dolina17:25
Miszewskiego17:27
Politechnika17:28
Opera Bałtycka17:30
Traugutta17:31
Uniwersytet Medyczny17:32
Chodowieckiego17:33
Brama Oliwska17:34
Dworzec Główny
 
17:36
0 min.
 
Brama Wyżynna17:393 min.
 
Okopowa17:415 min.
 
Żabi Kruk17:426 min.
 
Chmielna17:437 min.
 
Akademia Muzyczna17:459 min.
 
Brama Żuławska17:4711 min.
 
Głęboka17:4913 min.
 
Przeróbka17:5115 min.
 
Lenartowicza17:5317 min.
 
Sucharskiego17:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy