Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM16:16
Zajezdnia16:17
Zamenhofa16:18
Wojska Polskiego16:20
Galeria Bałtycka16:22
Klonowa16:24
Jaśkowa Dolina16:25
Miszewskiego16:27
Politechnika16:28
Opera Bałtycka16:30
Traugutta16:31
Uniwersytet Medyczny16:32
Chodowieckiego16:33
Brama Oliwska16:34
Dworzec Główny
 
16:36
0 min.
 
Brama Wyżynna16:393 min.
 
Okopowa16:415 min.
 
Żabi Kruk16:426 min.
 
Chmielna16:437 min.
 
Akademia Muzyczna16:459 min.
 
Brama Żuławska16:4711 min.
 
Głęboka16:4913 min.
 
Przeróbka16:5115 min.
 
Lenartowicza16:5317 min.
 
Sucharskiego16:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy