Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM15:16
Zajezdnia15:17
Zamenhofa15:18
Wojska Polskiego15:20
Galeria Bałtycka15:22
Klonowa15:24
Jaśkowa Dolina15:25
Miszewskiego15:27
Politechnika15:28
Opera Bałtycka15:30
Traugutta15:31
Uniwersytet Medyczny15:32
Chodowieckiego15:33
Brama Oliwska15:34
Dworzec Główny
 
15:36
0 min.
 
Brama Wyżynna15:393 min.
 
Okopowa15:415 min.
 
Żabi Kruk15:426 min.
 
Chmielna15:437 min.
 
Akademia Muzyczna15:459 min.
 
Brama Żuławska15:4711 min.
 
Głęboka15:4913 min.
 
Przeróbka15:5115 min.
 
Lenartowicza15:5317 min.
 
Sucharskiego15:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy