Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM14:56
Zajezdnia14:57
Zamenhofa14:58
Wojska Polskiego15:00
Galeria Bałtycka15:02
Klonowa15:04
Jaśkowa Dolina15:05
Miszewskiego15:07
Politechnika15:08
Opera Bałtycka15:10
Traugutta15:11
Uniwersytet Medyczny15:12
Chodowieckiego15:13
Brama Oliwska15:14
Dworzec Główny
 
15:16
0 min.
 
Brama Wyżynna15:193 min.
 
Okopowa15:215 min.
 
Żabi Kruk15:226 min.
 
Chmielna15:237 min.
 
Akademia Muzyczna15:259 min.
 
Brama Żuławska15:2711 min.
 
Głęboka15:2913 min.
 
Przeróbka15:3115 min.
 
Lenartowicza15:3317 min.
 
Sucharskiego15:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy