Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM06:03
Zajezdnia06:04
Zamenhofa06:05
Wojska Polskiego06:07
Galeria Bałtycka06:09
Klonowa06:11
Jaśkowa Dolina06:12
Miszewskiego06:14
Politechnika06:15
Opera Bałtycka06:17
Traugutta06:18
Uniwersytet Medyczny06:19
Chodowieckiego06:20
Brama Oliwska06:21
Dworzec Główny
 
06:23
0 min.
 
Brama Wyżynna06:263 min.
 
Okopowa06:285 min.
 
Żabi Kruk06:296 min.
 
Chmielna06:307 min.
 
Akademia Muzyczna06:329 min.
 
Brama Żuławska06:3411 min.
 
Głęboka06:3613 min.
 
Przeróbka06:3815 min.
 
Lenartowicza06:4017 min.
 
Sucharskiego06:4118 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy