Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM13:36
Zajezdnia13:37
Zamenhofa13:38
Wojska Polskiego13:40
Galeria Bałtycka13:42
Klonowa13:44
Jaśkowa Dolina13:45
Miszewskiego13:47
Politechnika13:48
Opera Bałtycka13:50
Traugutta13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Chodowieckiego13:53
Brama Oliwska13:54
Dworzec Główny
 
13:56
0 min.
 
Brama Wyżynna13:593 min.
 
Okopowa14:015 min.
 
Żabi Kruk14:026 min.
 
Chmielna14:037 min.
 
Akademia Muzyczna14:059 min.
 
Brama Żuławska14:0711 min.
 
Głęboka14:0913 min.
 
Przeróbka14:1115 min.
 
Lenartowicza14:1317 min.
 
Sucharskiego14:1418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy