Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM13:16
Zajezdnia13:17
Zamenhofa13:18
Wojska Polskiego13:20
Galeria Bałtycka13:22
Klonowa13:24
Jaśkowa Dolina13:25
Miszewskiego13:27
Politechnika13:28
Opera Bałtycka13:30
Traugutta13:31
Uniwersytet Medyczny13:32
Chodowieckiego13:33
Brama Oliwska13:34
Dworzec Główny
 
13:36
0 min.
 
Brama Wyżynna13:393 min.
 
Okopowa13:415 min.
 
Żabi Kruk13:426 min.
 
Chmielna13:437 min.
 
Akademia Muzyczna13:459 min.
 
Brama Żuławska13:4711 min.
 
Głęboka13:4913 min.
 
Przeróbka13:5115 min.
 
Lenartowicza13:5317 min.
 
Sucharskiego13:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy