Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM12:56
Zajezdnia12:57
Zamenhofa12:58
Wojska Polskiego13:00
Galeria Bałtycka13:02
Klonowa13:04
Jaśkowa Dolina13:05
Miszewskiego13:07
Politechnika13:08
Opera Bałtycka13:10
Traugutta13:11
Uniwersytet Medyczny13:12
Chodowieckiego13:13
Brama Oliwska13:14
Dworzec Główny
 
13:16
0 min.
 
Brama Wyżynna13:193 min.
 
Okopowa13:215 min.
 
Żabi Kruk13:226 min.
 
Chmielna13:237 min.
 
Akademia Muzyczna13:259 min.
 
Brama Żuławska13:2711 min.
 
Głęboka13:2913 min.
 
Przeróbka13:3115 min.
 
Lenartowicza13:3317 min.
 
Sucharskiego13:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy