Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM12:16
Zajezdnia12:17
Zamenhofa12:18
Wojska Polskiego12:20
Galeria Bałtycka12:22
Klonowa12:24
Jaśkowa Dolina12:25
Miszewskiego12:27
Politechnika12:28
Opera Bałtycka12:30
Traugutta12:31
Uniwersytet Medyczny12:32
Chodowieckiego12:33
Brama Oliwska12:34
Dworzec Główny
 
12:36
0 min.
 
Brama Wyżynna12:393 min.
 
Okopowa12:415 min.
 
Żabi Kruk12:426 min.
 
Chmielna12:437 min.
 
Akademia Muzyczna12:459 min.
 
Brama Żuławska12:4711 min.
 
Głęboka12:4913 min.
 
Przeróbka12:5115 min.
 
Lenartowicza12:5317 min.
 
Sucharskiego12:5418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy