Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM15:03
Zajezdnia15:04
Zamenhofa15:05
Wojska Polskiego15:07
Galeria Bałtycka15:09
Klonowa15:11
Jaśkowa Dolina15:12
Miszewskiego15:14
Politechnika15:15
Opera Bałtycka15:17
Traugutta15:18
Uniwersytet Medyczny15:19
Chodowieckiego
 
15:20
0 min.
 
Brama Oliwska15:211 min.
 
Dworzec Główny15:233 min.
 
Brama Wyżynna15:266 min.
 
Okopowa15:288 min.
 
Żabi Kruk15:299 min.
 
Chmielna15:3010 min.
 
Akademia Muzyczna15:3212 min.
 
Brama Żuławska15:3414 min.
 
Głęboka15:3616 min.
 
Przeróbka15:3818 min.
 
Lenartowicza15:4020 min.
 
Sucharskiego15:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy