Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM14:43
Zajezdnia14:44
Zamenhofa14:45
Wojska Polskiego14:47
Galeria Bałtycka14:49
Klonowa14:51
Jaśkowa Dolina14:52
Miszewskiego14:54
Politechnika14:55
Opera Bałtycka14:57
Traugutta14:58
Uniwersytet Medyczny14:59
Chodowieckiego
 
15:00
0 min.
 
Brama Oliwska15:011 min.
 
Dworzec Główny15:033 min.
 
Brama Wyżynna15:066 min.
 
Okopowa15:088 min.
 
Żabi Kruk15:099 min.
 
Chmielna15:1010 min.
 
Akademia Muzyczna15:1212 min.
 
Brama Żuławska15:1414 min.
 
Głęboka15:1616 min.
 
Przeróbka15:1818 min.
 
Lenartowicza15:2020 min.
 
Sucharskiego15:2121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy