Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM14:03
Zajezdnia14:04
Zamenhofa14:05
Wojska Polskiego14:07
Galeria Bałtycka14:09
Klonowa14:11
Jaśkowa Dolina14:12
Miszewskiego14:14
Politechnika14:15
Opera Bałtycka14:17
Traugutta14:18
Uniwersytet Medyczny14:19
Chodowieckiego
 
14:20
0 min.
 
Brama Oliwska14:211 min.
 
Dworzec Główny14:233 min.
 
Brama Wyżynna14:266 min.
 
Okopowa14:288 min.
 
Żabi Kruk14:299 min.
 
Chmielna14:3010 min.
 
Akademia Muzyczna14:3212 min.
 
Brama Żuławska14:3414 min.
 
Głęboka14:3616 min.
 
Przeróbka14:3818 min.
 
Lenartowicza14:4020 min.
 
Sucharskiego14:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy