Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM04:16
Zajezdnia04:17
Zamenhofa04:18
Wojska Polskiego04:20
Galeria Bałtycka04:22
Klonowa04:24
Jaśkowa Dolina04:25
Miszewskiego04:27
Politechnika04:28
Opera Bałtycka04:30
Traugutta04:31
Uniwersytet Medyczny04:32
Chodowieckiego
 
04:33
0 min.
 
Brama Oliwska04:341 min.
 
Dworzec Główny04:363 min.
 
Brama Wyżynna04:396 min.
 
Okopowa04:418 min.
 
Żabi Kruk04:429 min.
 
Chmielna04:4310 min.
 
Akademia Muzyczna04:4512 min.
 
Brama Żuławska04:4714 min.
 
Głęboka04:4916 min.
 
Przeróbka04:5118 min.
 
Lenartowicza04:5320 min.
 
Sucharskiego04:5421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy