Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM08:41
Zajezdnia08:42
Zamenhofa08:43
Wojska Polskiego08:45
Galeria Bałtycka08:47
Klonowa08:49
Jaśkowa Dolina08:50
Miszewskiego08:52
Politechnika08:53
Opera Bałtycka08:55
Traugutta08:56
Uniwersytet Medyczny08:57
Chodowieckiego
 
08:58
0 min.
 
Brama Oliwska08:591 min.
 
Dworzec Główny09:013 min.
 
Brama Wyżynna09:046 min.
 
Okopowa09:068 min.
 
Żabi Kruk09:079 min.
 
Chmielna09:0810 min.
 
Akademia Muzyczna09:1012 min.
 
Brama Żuławska09:1214 min.
 
Głęboka09:1416 min.
 
Przeróbka09:1618 min.
 
Lenartowicza09:1820 min.
 
Sucharskiego09:1921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy