Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM20:37
Zajezdnia20:38
Zamenhofa20:39
Wojska Polskiego20:41
Galeria Bałtycka20:43
Klonowa20:45
Jaśkowa Dolina20:46
Miszewskiego20:48
Politechnika20:49
Opera Bałtycka20:51
Traugutta20:52
Uniwersytet Medyczny20:53
Chodowieckiego
 
20:54
0 min.
 
Brama Oliwska20:551 min.
 
Dworzec Główny20:573 min.
 
Brama Wyżynna21:006 min.
 
Okopowa21:028 min.
 
Żabi Kruk21:039 min.
 
Chmielna21:0410 min.
 
Akademia Muzyczna21:0612 min.
 
Brama Żuławska21:0814 min.
 
Głęboka21:1016 min.
 
Przeróbka21:1218 min.
 
Lenartowicza21:1420 min.
 
Sucharskiego21:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy