Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM07:03
Zajezdnia07:04
Zamenhofa07:05
Wojska Polskiego07:07
Galeria Bałtycka07:09
Klonowa07:11
Jaśkowa Dolina07:12
Miszewskiego07:14
Politechnika07:15
Opera Bałtycka07:17
Traugutta07:18
Uniwersytet Medyczny07:19
Chodowieckiego
 
07:20
0 min.
 
Brama Oliwska07:211 min.
 
Dworzec Główny07:233 min.
 
Brama Wyżynna07:266 min.
 
Okopowa07:288 min.
 
Żabi Kruk07:299 min.
 
Chmielna07:3010 min.
 
Akademia Muzyczna07:3212 min.
 
Brama Żuławska07:3414 min.
 
Głęboka07:3616 min.
 
Przeróbka07:3818 min.
 
Lenartowicza07:4020 min.
 
Sucharskiego07:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy