Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM14:56
Zajezdnia14:57
Zamenhofa14:58
Wojska Polskiego15:00
Galeria Bałtycka15:02
Klonowa15:04
Jaśkowa Dolina15:05
Miszewskiego15:07
Politechnika15:08
Opera Bałtycka15:10
Traugutta15:11
Uniwersytet Medyczny15:12
Chodowieckiego
 
15:13
0 min.
 
Brama Oliwska15:141 min.
 
Dworzec Główny15:163 min.
 
Brama Wyżynna15:196 min.
 
Okopowa15:218 min.
 
Żabi Kruk15:229 min.
 
Chmielna15:2310 min.
 
Akademia Muzyczna15:2512 min.
 
Brama Żuławska15:2714 min.
 
Głęboka15:2916 min.
 
Przeróbka15:3118 min.
 
Lenartowicza15:3320 min.
 
Sucharskiego15:3421 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy