Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM10:37
Zajezdnia10:38
Zamenhofa10:39
Wojska Polskiego10:41
Galeria Bałtycka10:43
Klonowa10:45
Jaśkowa Dolina10:46
Miszewskiego10:48
Politechnika10:49
Opera Bałtycka10:51
Traugutta10:52
Uniwersytet Medyczny10:53
Chodowieckiego
 
10:54
0 min.
 
Brama Oliwska10:551 min.
 
Dworzec Główny10:573 min.
 
Brama Wyżynna11:006 min.
 
Okopowa11:028 min.
 
Żabi Kruk11:039 min.
 
Chmielna11:0410 min.
 
Akademia Muzyczna11:0612 min.
 
Brama Żuławska11:0814 min.
 
Głęboka11:1016 min.
 
Przeróbka11:1218 min.
 
Lenartowicza11:1420 min.
 
Sucharskiego11:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy