Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM22:37
Zajezdnia22:38
Zamenhofa22:39
Wojska Polskiego22:41
Galeria Bałtycka22:43
Klonowa22:45
Jaśkowa Dolina22:46
Miszewskiego22:48
Politechnika22:49
Opera Bałtycka22:51
Traugutta22:52
Uniwersytet Medyczny22:53
Chodowieckiego
 
22:54
0 min.
 
Brama Oliwska22:551 min.
 
Dworzec Główny22:573 min.
 
Brama Wyżynna23:006 min.
 
Okopowa23:028 min.
 
Żabi Kruk23:039 min.
 
Chmielna23:0410 min.
 
Akademia Muzyczna23:0612 min.
 
Brama Żuławska23:0814 min.
 
Głęboka23:1016 min.
 
Przeróbka23:1218 min.
 
Lenartowicza23:1420 min.
 
Sucharskiego23:1521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy