Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM20:54
Zajezdnia20:55
Zamenhofa20:56
Wojska Polskiego20:58
Galeria Bałtycka21:00
Klonowa21:02
Jaśkowa Dolina21:03
Miszewskiego21:05
Politechnika21:06
Opera Bałtycka21:08
Traugutta21:09
Uniwersytet Medyczny21:10
Chodowieckiego
 
21:11
0 min.
 
Brama Oliwska21:121 min.
 
Dworzec Główny21:143 min.
 
Brama Wyżynna21:176 min.
 
Okopowa21:198 min.
 
Żabi Kruk21:209 min.
 
Chmielna21:2110 min.
 
Akademia Muzyczna21:2312 min.
 
Brama Żuławska21:2514 min.
 
Głęboka21:2716 min.
 
Przeróbka21:2918 min.
 
Lenartowicza21:3120 min.
 
Sucharskiego21:3221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy