Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM07:56
Zajezdnia07:57
Zamenhofa07:58
Wojska Polskiego08:00
Galeria Bałtycka08:02
Klonowa08:04
Jaśkowa Dolina08:05
Miszewskiego08:07
Politechnika08:08
Opera Bałtycka08:10
Traugutta08:11
Uniwersytet Medyczny
 
08:12
0 min.
 
Chodowieckiego08:131 min.
 
Brama Oliwska08:142 min.
 
Dworzec Główny08:164 min.
 
Brama Wyżynna08:197 min.
 
Okopowa08:219 min.
 
Żabi Kruk08:2210 min.
 
Chmielna08:2311 min.
 
Akademia Muzyczna08:2513 min.
 
Brama Żuławska08:2715 min.
 
Głęboka08:2917 min.
 
Przeróbka08:3119 min.
 
Lenartowicza08:3321 min.
 
Sucharskiego08:3422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy