Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Strzyża PKM07:36
Zajezdnia07:37
Zamenhofa07:38
Wojska Polskiego07:40
Galeria Bałtycka07:42
Klonowa07:44
Jaśkowa Dolina07:45
Miszewskiego07:47
Politechnika07:48
Opera Bałtycka07:50
Traugutta07:51
Uniwersytet Medyczny
 
07:52
0 min.
 
Chodowieckiego07:531 min.
 
Brama Oliwska07:542 min.
 
Dworzec Główny07:564 min.
 
Brama Wyżynna07:597 min.
 
Okopowa08:019 min.
 
Żabi Kruk08:0210 min.
 
Chmielna08:0311 min.
 
Akademia Muzyczna08:0513 min.
 
Brama Żuławska08:0715 min.
 
Głęboka08:0917 min.
 
Przeróbka08:1119 min.
 
Lenartowicza08:1321 min.
 
Sucharskiego08:1422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy