Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM05:37
Zajezdnia05:38
Zamenhofa05:39
Wojska Polskiego05:41
Galeria Bałtycka05:43
Klonowa05:45
Jaśkowa Dolina05:46
Miszewskiego05:48
Politechnika05:49
Opera Bałtycka05:51
Traugutta05:52
Uniwersytet Medyczny
 
05:53
0 min.
 
Chodowieckiego05:541 min.
 
Brama Oliwska05:552 min.
 
Dworzec Główny05:574 min.
 
Brama Wyżynna06:007 min.
 
Okopowa06:029 min.
 
Żabi Kruk06:0310 min.
 
Chmielna06:0411 min.
 
Akademia Muzyczna06:0613 min.
 
Brama Żuławska06:0815 min.
 
Głęboka06:1017 min.
 
Przeróbka06:1219 min.
 
Lenartowicza06:1421 min.
 
Sucharskiego06:1522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy