Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM05:33
Zajezdnia05:34
Zamenhofa05:35
Wojska Polskiego05:37
Galeria Bałtycka05:39
Klonowa05:41
Jaśkowa Dolina05:42
Miszewskiego05:44
Politechnika05:45
Opera Bałtycka05:47
Traugutta05:48
Uniwersytet Medyczny
 
05:49
0 min.
 
Chodowieckiego05:501 min.
 
Brama Oliwska05:512 min.
 
Dworzec Główny05:534 min.
 
Brama Wyżynna05:567 min.
 
Okopowa05:589 min.
 
Żabi Kruk05:5910 min.
 
Chmielna06:0011 min.
 
Akademia Muzyczna06:0213 min.
 
Brama Żuławska06:0415 min.
 
Głęboka06:0617 min.
 
Przeróbka06:0819 min.
 
Lenartowicza06:1021 min.
 
Sucharskiego06:1122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy