Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM19:56
Zajezdnia19:57
Zamenhofa19:58
Wojska Polskiego20:00
Galeria Bałtycka20:02
Klonowa20:04
Jaśkowa Dolina20:05
Miszewskiego20:07
Politechnika20:08
Opera Bałtycka20:10
Traugutta20:11
Uniwersytet Medyczny
 
20:12
0 min.
 
Chodowieckiego20:131 min.
 
Brama Oliwska20:142 min.
 
Dworzec Główny20:164 min.
 
Brama Wyżynna20:197 min.
 
Okopowa20:219 min.
 
Żabi Kruk20:2210 min.
 
Chmielna20:2311 min.
 
Akademia Muzyczna20:2513 min.
 
Brama Żuławska20:2715 min.
 
Głęboka20:2917 min.
 
Przeróbka20:3119 min.
 
Lenartowicza20:3321 min.
 
Sucharskiego20:3422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy