Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM18:58
Zajezdnia18:59
Zamenhofa19:00
Wojska Polskiego19:02
Galeria Bałtycka19:04
Klonowa19:06
Jaśkowa Dolina19:07
Miszewskiego19:09
Politechnika19:10
Opera Bałtycka19:12
Traugutta19:13
Uniwersytet Medyczny
 
19:14
0 min.
 
Chodowieckiego19:151 min.
 
Brama Oliwska19:162 min.
 
Dworzec Główny19:184 min.
 
Brama Wyżynna19:217 min.
 
Okopowa19:239 min.
 
Żabi Kruk19:2410 min.
 
Chmielna19:2511 min.
 
Akademia Muzyczna19:2713 min.
 
Brama Żuławska19:2915 min.
 
Głęboka19:3117 min.
 
Przeróbka19:3319 min.
 
Lenartowicza19:3521 min.
 
Sucharskiego19:3622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy