Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM18:38
Zajezdnia18:39
Zamenhofa18:40
Wojska Polskiego18:42
Galeria Bałtycka18:44
Klonowa18:46
Jaśkowa Dolina18:47
Miszewskiego18:49
Politechnika18:50
Opera Bałtycka18:52
Traugutta18:53
Uniwersytet Medyczny
 
18:54
0 min.
 
Chodowieckiego18:551 min.
 
Brama Oliwska18:562 min.
 
Dworzec Główny18:584 min.
 
Brama Wyżynna19:017 min.
 
Okopowa19:039 min.
 
Żabi Kruk19:0410 min.
 
Chmielna19:0511 min.
 
Akademia Muzyczna19:0713 min.
 
Brama Żuławska19:0915 min.
 
Głęboka19:1117 min.
 
Przeróbka19:1319 min.
 
Lenartowicza19:1521 min.
 
Sucharskiego19:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy