Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM17:38
Zajezdnia17:39
Zamenhofa17:40
Wojska Polskiego17:42
Galeria Bałtycka17:44
Klonowa17:46
Jaśkowa Dolina17:47
Miszewskiego17:49
Politechnika17:50
Opera Bałtycka17:52
Traugutta17:53
Uniwersytet Medyczny
 
17:54
0 min.
 
Chodowieckiego17:551 min.
 
Brama Oliwska17:562 min.
 
Dworzec Główny17:584 min.
 
Brama Wyżynna18:017 min.
 
Okopowa18:039 min.
 
Żabi Kruk18:0410 min.
 
Chmielna18:0511 min.
 
Akademia Muzyczna18:0713 min.
 
Brama Żuławska18:0915 min.
 
Głęboka18:1117 min.
 
Przeróbka18:1319 min.
 
Lenartowicza18:1521 min.
 
Sucharskiego18:1622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy