Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM17:29
Zajezdnia17:30
Zamenhofa17:31
Wojska Polskiego17:33
Galeria Bałtycka17:35
Klonowa17:37
Jaśkowa Dolina17:38
Miszewskiego17:40
Politechnika17:41
Opera Bałtycka17:43
Traugutta17:44
Uniwersytet Medyczny
 
17:45
0 min.
 
Chodowieckiego17:461 min.
 
Brama Oliwska17:472 min.
 
Dworzec Główny17:494 min.
 
Brama Wyżynna17:527 min.
 
Okopowa17:549 min.
 
Żabi Kruk17:5510 min.
 
Chmielna17:5611 min.
 
Akademia Muzyczna17:5813 min.
 
Brama Żuławska18:0015 min.
 
Głęboka18:0217 min.
 
Przeróbka18:0419 min.
 
Lenartowicza18:0621 min.
 
Sucharskiego18:0722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy