Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM17:09
Zajezdnia17:10
Zamenhofa17:11
Wojska Polskiego17:13
Galeria Bałtycka17:15
Klonowa17:17
Jaśkowa Dolina17:18
Miszewskiego17:20
Politechnika17:21
Opera Bałtycka17:23
Traugutta17:24
Uniwersytet Medyczny
 
17:25
0 min.
 
Chodowieckiego17:261 min.
 
Brama Oliwska17:272 min.
 
Dworzec Główny17:294 min.
 
Brama Wyżynna17:327 min.
 
Okopowa17:349 min.
 
Żabi Kruk17:3510 min.
 
Chmielna17:3611 min.
 
Akademia Muzyczna17:3813 min.
 
Brama Żuławska17:4015 min.
 
Głęboka17:4217 min.
 
Przeróbka17:4419 min.
 
Lenartowicza17:4621 min.
 
Sucharskiego17:4722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy