Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM16:58
Zajezdnia16:59
Zamenhofa17:00
Wojska Polskiego17:02
Galeria Bałtycka17:04
Klonowa17:06
Jaśkowa Dolina17:07
Miszewskiego17:09
Politechnika17:10
Opera Bałtycka17:12
Traugutta17:13
Uniwersytet Medyczny
 
17:14
0 min.
 
Chodowieckiego17:151 min.
 
Brama Oliwska17:162 min.
 
Dworzec Główny17:184 min.
 
Brama Wyżynna17:217 min.
 
Okopowa17:239 min.
 
Żabi Kruk17:2410 min.
 
Chmielna17:2511 min.
 
Akademia Muzyczna17:2713 min.
 
Brama Żuławska17:2915 min.
 
Głęboka17:3117 min.
 
Przeróbka17:3319 min.
 
Lenartowicza17:3521 min.
 
Sucharskiego17:3622 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy