Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM16:23
Zajezdnia16:24
Zamenhofa16:25
Wojska Polskiego16:27
Galeria Bałtycka16:29
Klonowa16:31
Jaśkowa Dolina16:32
Miszewskiego16:34
Politechnika16:35
Opera Bałtycka16:37
Traugutta16:38
Uniwersytet Medyczny
 
16:39
0 min.
 
Chodowieckiego16:401 min.
 
Brama Oliwska16:412 min.
 
Dworzec Główny16:434 min.
 
Brama Wyżynna16:467 min.
 
Okopowa16:489 min.
 
Żabi Kruk16:4910 min.
 
Chmielna16:5011 min.
 
Akademia Muzyczna16:5213 min.
 
Brama Żuławska16:5415 min.
 
Głęboka16:5617 min.
 
Przeróbka16:5819 min.
 
Lenartowicza17:0021 min.
 
Sucharskiego17:0122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy