Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM16:13
Zajezdnia16:14
Zamenhofa16:15
Wojska Polskiego16:17
Galeria Bałtycka16:19
Klonowa16:21
Jaśkowa Dolina16:22
Miszewskiego16:24
Politechnika16:25
Opera Bałtycka16:27
Traugutta16:28
Uniwersytet Medyczny
 
16:29
0 min.
 
Chodowieckiego16:301 min.
 
Brama Oliwska16:312 min.
 
Dworzec Główny16:334 min.
 
Brama Wyżynna16:367 min.
 
Okopowa16:389 min.
 
Żabi Kruk16:3910 min.
 
Chmielna16:4011 min.
 
Akademia Muzyczna16:4213 min.
 
Brama Żuławska16:4415 min.
 
Głęboka16:4617 min.
 
Przeróbka16:4819 min.
 
Lenartowicza16:5021 min.
 
Sucharskiego16:5122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy