Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM15:03
Zajezdnia15:04
Zamenhofa15:05
Wojska Polskiego15:07
Galeria Bałtycka15:09
Klonowa15:11
Jaśkowa Dolina15:12
Miszewskiego15:14
Politechnika15:15
Opera Bałtycka15:17
Traugutta15:18
Uniwersytet Medyczny
 
15:19
0 min.
 
Chodowieckiego15:201 min.
 
Brama Oliwska15:212 min.
 
Dworzec Główny15:234 min.
 
Brama Wyżynna15:267 min.
 
Okopowa15:289 min.
 
Żabi Kruk15:2910 min.
 
Chmielna15:3011 min.
 
Akademia Muzyczna15:3213 min.
 
Brama Żuławska15:3415 min.
 
Głęboka15:3617 min.
 
Przeróbka15:3819 min.
 
Lenartowicza15:4021 min.
 
Sucharskiego15:4122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy