Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM14:43
Zajezdnia14:44
Zamenhofa14:45
Wojska Polskiego14:47
Galeria Bałtycka14:49
Klonowa14:51
Jaśkowa Dolina14:52
Miszewskiego14:54
Politechnika14:55
Opera Bałtycka14:57
Traugutta14:58
Uniwersytet Medyczny
 
14:59
0 min.
 
Chodowieckiego15:001 min.
 
Brama Oliwska15:012 min.
 
Dworzec Główny15:034 min.
 
Brama Wyżynna15:067 min.
 
Okopowa15:089 min.
 
Żabi Kruk15:0910 min.
 
Chmielna15:1011 min.
 
Akademia Muzyczna15:1213 min.
 
Brama Żuławska15:1415 min.
 
Głęboka15:1617 min.
 
Przeróbka15:1819 min.
 
Lenartowicza15:2021 min.
 
Sucharskiego15:2122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy