Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM14:03
Zajezdnia14:04
Zamenhofa14:05
Wojska Polskiego14:07
Galeria Bałtycka14:09
Klonowa14:11
Jaśkowa Dolina14:12
Miszewskiego14:14
Politechnika14:15
Opera Bałtycka14:17
Traugutta14:18
Uniwersytet Medyczny
 
14:19
0 min.
 
Chodowieckiego14:201 min.
 
Brama Oliwska14:212 min.
 
Dworzec Główny14:234 min.
 
Brama Wyżynna14:267 min.
 
Okopowa14:289 min.
 
Żabi Kruk14:2910 min.
 
Chmielna14:3011 min.
 
Akademia Muzyczna14:3213 min.
 
Brama Żuławska14:3415 min.
 
Głęboka14:3617 min.
 
Przeróbka14:3819 min.
 
Lenartowicza14:4021 min.
 
Sucharskiego14:4122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy