Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM13:31
Zajezdnia13:32
Zamenhofa13:33
Wojska Polskiego13:35
Galeria Bałtycka13:37
Klonowa13:39
Jaśkowa Dolina13:40
Miszewskiego13:42
Politechnika13:43
Opera Bałtycka13:45
Traugutta13:46
Uniwersytet Medyczny
 
13:47
0 min.
 
Chodowieckiego13:481 min.
 
Brama Oliwska13:492 min.
 
Dworzec Główny13:514 min.
 
Brama Wyżynna13:547 min.
 
Okopowa13:569 min.
 
Żabi Kruk13:5710 min.
 
Chmielna13:5811 min.
 
Akademia Muzyczna14:0013 min.
 
Brama Żuławska14:0215 min.
 
Głęboka14:0417 min.
 
Przeróbka14:0619 min.
 
Lenartowicza14:0821 min.
 
Sucharskiego14:0922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy