Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM04:16
Zajezdnia04:17
Zamenhofa04:18
Wojska Polskiego04:20
Galeria Bałtycka04:22
Klonowa04:24
Jaśkowa Dolina04:25
Miszewskiego04:27
Politechnika04:28
Opera Bałtycka04:30
Traugutta04:31
Uniwersytet Medyczny
 
04:32
0 min.
 
Chodowieckiego04:331 min.
 
Brama Oliwska04:342 min.
 
Dworzec Główny04:364 min.
 
Brama Wyżynna04:397 min.
 
Okopowa04:419 min.
 
Żabi Kruk04:4210 min.
 
Chmielna04:4311 min.
 
Akademia Muzyczna04:4513 min.
 
Brama Żuławska04:4715 min.
 
Głęboka04:4917 min.
 
Przeróbka04:5119 min.
 
Lenartowicza04:5321 min.
 
Sucharskiego04:5422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy