Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM08:41
Zajezdnia08:42
Zamenhofa08:43
Wojska Polskiego08:45
Galeria Bałtycka08:47
Klonowa08:49
Jaśkowa Dolina08:50
Miszewskiego08:52
Politechnika08:53
Opera Bałtycka08:55
Traugutta08:56
Uniwersytet Medyczny
 
08:57
0 min.
 
Chodowieckiego08:581 min.
 
Brama Oliwska08:592 min.
 
Dworzec Główny09:014 min.
 
Brama Wyżynna09:047 min.
 
Okopowa09:069 min.
 
Żabi Kruk09:0710 min.
 
Chmielna09:0811 min.
 
Akademia Muzyczna09:1013 min.
 
Brama Żuławska09:1215 min.
 
Głęboka09:1417 min.
 
Przeróbka09:1619 min.
 
Lenartowicza09:1821 min.
 
Sucharskiego09:1922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy