Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM08:21
Zajezdnia08:22
Zamenhofa08:23
Wojska Polskiego08:25
Galeria Bałtycka08:27
Klonowa08:29
Jaśkowa Dolina08:30
Miszewskiego08:32
Politechnika08:33
Opera Bałtycka08:35
Traugutta08:36
Uniwersytet Medyczny
 
08:37
0 min.
 
Chodowieckiego08:381 min.
 
Brama Oliwska08:392 min.
 
Dworzec Główny08:414 min.
 
Brama Wyżynna08:447 min.
 
Okopowa08:469 min.
 
Żabi Kruk08:4710 min.
 
Chmielna08:4811 min.
 
Akademia Muzyczna08:5013 min.
 
Brama Żuławska08:5215 min.
 
Głęboka08:5417 min.
 
Przeróbka08:5619 min.
 
Lenartowicza08:5821 min.
 
Sucharskiego08:5922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy