Tramwaje 9
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM22:37
Zajezdnia22:38
Zamenhofa22:39
Wojska Polskiego22:41
Galeria Bałtycka22:43
Klonowa22:45
Jaśkowa Dolina22:46
Miszewskiego22:48
Politechnika22:49
Opera Bałtycka22:51
Traugutta22:52
Uniwersytet Medyczny
 
22:53
0 min.
 
Chodowieckiego22:541 min.
 
Brama Oliwska22:552 min.
 
Dworzec Główny22:574 min.
 
Brama Wyżynna23:007 min.
 
Okopowa23:029 min.
 
Żabi Kruk23:0310 min.
 
Chmielna23:0411 min.
 
Akademia Muzyczna23:0613 min.
 
Brama Żuławska23:0815 min.
 
Głęboka23:1017 min.
 
Przeróbka23:1219 min.
 
Lenartowicza23:1421 min.
 
Sucharskiego23:1522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy